Zdá se vám, že dnešní hry už nejsou to, co bývaly? Stýská se vám po Dámě a Dominu? Pak je tu tahle hra právě pro vás. 

Rozdováděné ovečky mezi sebou na louce bojují o nadvládu nad pastvinou. Jedná se vlastně o variaci na hru Dáma, kdy se snažíte zabrat dostupná pole pro sebe. Dovolené tahy umožňují krásné variace a kdo koho dostane je jen otázka postřehu, soustředění a logiky. Do hry se mohou zapojit 2 – 4 hráči, je to rychlovka na 15 minut a věřte, že vás jen tak neomrzí.

Cením si na ní klasického stylu logických her, vtipného designu, který tento typ her přiblíží dětem, a variabilního hracího plánu, který si vždy stavíte znovu podle sebe, a tak umožňuje nové a nové variace strategií. 

V této hře rozvíjíme logické uvažování, soustředění a abstraktní myšlení, neboť je pro vítězství také potřeba předvídat tahy soupeře. Jako v každé hře typu zaber pro sebe, co můžeš na úkor soupeřů, tu je velký prostor pro všechny soutěživce naučit se ovládat emoce a prohrát s grácií, protože hra je tak krátká, že v dalším kole může být všechno jinak. 

P.S. Možná že soutěživost neberete jako negativní vlastnost, ale máloco dokáže člověka vnitřně tak užírat, shodit v očích ostatních a tak těžko se překonává, jako touha po vítězství a nezvládání prohry. Je to věc, které se u dětí smějeme, u dospívajících ji svádíme na pubertu a pak v dospělosti s těmito lidmi nemůžeme v jednom týmu vydržet. Mějte sami sebe rádi a naučte se prohrávat, bude se vám líp žít.