Již koncem června spouštíme 1. ročník lektorské akademie Mise HERo Innovations!

Cílem akademie je podpořit začínající lektory v jejich rozvoji, představit jim téma zážitkového vzdělávání a gamifikace a pomoci jim získat nezbytné dovednosti pro jejich praxi.

V první vlně workshopů se můžete těšit na tato 3 témata:

  • Úvod do zážitkového vzdělávání a trénink facilitace
  • Tvorba zážitkové programu
  • Úvod do tvorby her

Na co se můžete těšit?

Čeká vás série zábavných a inspirativních workshopů, na kterých si dané téma vždy představíme a rovnou se vrhneme do praxe. Budete mít možnost si vše vyzkoušet, zažít, procvičit. Jak jinak na učení zážitkem, než zážitkem? 🙂

Každý workshop bude zaměřen na konkrétní lektorskou dovednost. Počítáme s tím, že téma gamifikace a zážitkového vzdělávání je pro účastníky nové, ať už jsou to lektoři začínající nebo zkušení. Půjdeme tedy od začátku a krok za krokem. 

První setkání: Úvod do zážitkového vzdělávání a trénink facilitace

První setkání proběhne 25.6. od 9:30 do 16:30 v Praze (místo bude upřesněno). Představíme si benefity zážitkového vzdělávání, trošku teorie jak na facilitaci a hurá na to! Zahrajeme si několik z našich osvědčených her, které se dají uplatnit s dětmi i dospělými a krásně se na nich trénují měkké dovednosti. Ukážeme si, jak lze hry využít jako vzdělávací materiál a jak to udělat, aby se z herního zážitku stal i zážitek, ze kterého si účastníci odnesou co nejvíce do své praxe.  

Část účastníků bude v roli facilitátorů, budou tedy hru pozorovat a povedou navazující reflexi, na kterou dostanou zpětnou vazbu od naší zkušené facilitátorky Ivči (Ivona Ester Mbengue), která bude workshopem provázet.

Přihlášení

Workshopy jsou zdarma, kapacita je však omezena.

Přihlašujte se skrze tento formulářVaši účast vám potvrdíme na uvedený email.

Pokud Vás naše lektorská akademie zaujala a rádi byste se dozvěděli více informací, obraťte se na Ivonu Ester Mbengue: ivona-ester.mbengue@misehero.cz, +420 604 900 375

Těšíme se na vás!

Tým Mise HERo