VIDEO

Vím, jak…

Tento pořad tvoříme v rámci platformy RB EDU a je o „vaření know-how“. Nahlížíme v něm do kuchyní firem, továren a podniků a ochutnáváme jejich “speciality”. Takové chuťovky, které jsou osvědčené a lidi se z nich rádi inspirují, když si doma chtějí něco dobrého uvařit. Jdeme na to tak, že otevřeme vždy jedno téma, které je pro úspěšné fungování firmy důležité a ostřílení praktici nám řeknou, ukážou nebo osvětlí, jak se s ním vypořádali právě u nich.

Moderuje Jiří Bréda.

Postupně společně vybudujeme knihovničku osvědčených, konkrétních, praktických rad a nápadů, do které si můžete sáhnout, zalistovat a vytáhnout si to, co zrovna potřebujete, aby se vám změna ve vaší organizaci povedla. Témata budou různá, pestrá a zajímavá, stejně jako hosté, kteří vám o nich budou vyprávět.

Vezměte si tedy kávu či čaj, nechte se inspirovat a přeneste se s námi do světa Vím, jak…

Můžete se těšit na zajímavé hosty, kteří v dané oblasti/tématu již něco dokázali a ovládli konkrétní kompetenci a chtějí své know-how předat i ostatním. Cílem je ukazovat možné cesty, které již někde fungují a mohou vás proto inspirovat k hledání a nalezení té vaší.