MASTERMINDY

Smysl?

Proč je důležité být součástí týmu?

Nastala doba změn. Přidejte se ke skupině lídrů, díky níž budete silnější a získáte náskok před těmi, kteří bojují sami. Vstupte mezi úspěšné lídry, kteří umí využít příležitosti a chtějí spolu s vámi zhodnotit své zkušenosti a know–⁠how, aby se dostali dál.

Co?

Co to je - Vím jak management síť?

Setkání jsou inspirována konceptem mastermind. V malých skupinách top manažerů vznikne bezpečné prostředí důvěry a sdílení know-how. Díky tomu zde můžete řešit témata, která není vhodné řešit s nikým jiným ve vaší práci. A to opravdu do hloubky. Setkání jsou postavena na sdílení, transformačním brainstormingu, vzájemné podpoře a otevřené spolupráci. Cílem je jak osobní, tak profesní rozvoj a růst vaší firmy. Témata se odvíjí od konkrétních potřeb a zájmu účastníků. Společně obsáhneme oblasti od práce s lidmi, přes expanzi, business inovace, získávání nových klientů až po přípravu na velké firemní změny. Ve skupině si jste navzájem strategickými partnery. Můžete konzultovat svá rozhodnutí, požádat o radu nebo sdílet svoji zkušenost. Můžete získávat i poskytovat zpětnou vazbu a řešit konkrétní situace z praxe, na které potřebujete odbornost, zkušenost nebo inspiraci od relevantních partnerů.

Proč?

8 důvodů proč do toho jít?

V bezpečném diskrétním prostředí:

  1. Posouváte svůj business kupředu.
  2. Řešíte svá témata opravdu do hloubky.
  3. Sdílíte své zkušenosti.
  4. Podporujete svůj profesní i osobní rozvoj.
  5. Inspirujete se (spolu s) ostatními.
  6. Jste ostatním strategickým partnerem.
  7. Získáváte sílu a náskok před těmi, kteří bojují sami.
  8. Budujete si silné lidské vazby.

Kdo?

Pro koho je síť určena?

Pro lídry, top manažery/ky a majitele/ky firem. Pro vás, kteří hledáte možnosti, jak využít aktuální situaci k podpoře růstu svého businessu. A také pro vás, kdo se chcete podělit o své know-how s ostatními.

Průvodci?

Kdo vás provede setkáním?

Jsme Jirka a Dáda. Oba máme zkušenost z byznysu i z oblasti osobního rozvoje. Budeme tam pro vás. Budeme připravovat setkání, facilitovat diskuzi, pomáhat stanovit akční plán a reflektovat nové poznatky. Na nás ovšem skupina nestojí. Podstatní jste vy a dynamika skupiny. Ta roste a padá s vámi, kteří tam budete a budete přinášet svá témata. Vy lídři, kteří jdete s kůží na trh.

Organizace

Co vás čeká?

Čeká vás 9 setkání, 12 měsíců spolupráce. Potkáme se 6x osobně a 3x online. Na každém setkání si několik z vás bude řešit své téma a ostatní mu s tím budou pomáhat. Na 4 setkáních vám host, kterého si společně vyberete, pomůže rozvíjet také vás samé. 

Chcete vědět víc?