Jak se Vám daří v tento čas? Máte více času a pracujete z klidu domova? Nebo řešíte, jak udržet firmu, svou práci, své příjmy či vzdělávání svých dětí na uzdě? Popravdě se musím přiznat. Souhlasím s kolegou Jirkou, který vtipně poznamenal, že je jaksi více práce, ale méně výsledků. Pracujeme na nových zajímavých projektech, jak možná víte, pokud nás sledujete. Je tolik změn. Někdy je pro každého z nás docela náročné situaci ustát a tak se vždy hodí schopnost se uvolnit a dobýt své baterie a zásoby energie. Proto jsme pro vás připravili tři naprosto jasné a konkrétní zdroje inspirace, abyste do své života přidali více psychické pohody. Pojďme tedy na to:

MindfulnessClub

MindfulnessClub je naše spřátelená platforma, která sdružuje různé lektory a průvodce, kteří se věnují Mindfulness a meditacím. Díky tomu poskytuje opravdu skvělou základnu pro rozvoj vlastní praxe a můžete si vyzkoušet celou paletu přístupů a zajímavých osobností. Doporučujeme událost Všímavá karanténa – Online meditace k posílení zdraví a psychiky, které jsou zdarma každý den od 18:30 nebo stačí jen kdykoliv přijít na jejich Facebookovou stránku a pustit si některé z již proběhlých online vysílání.

Bettermind.cz

Jedná se o online vzdělávací kurz našeho lektora Milana Tomeše, který vás provede krok za krokem vedenými lekcemi pro zvládání stresu a úzkostí. Naučíte se ty nejefektivnější techniky, které využívá 80% úspěšných lidí každý den. Kurz je gamifikovaný, takže vás bude bavit a zároveň nezatíží, protože každá lekce má jen cca 10 minut denně. Pokud chcete udělat něco pro svou mysl i emoce, je to jasná volba. Jako dárek a pozornost pro vás tu máme slevový kód 5% na předplatné. Stačí jen přejít na bettermind.cz, založit účet a při koupi předplatného zadat kód PMX-bWQJxe.

Metalearning.cz

Pokud to myslíte opravdu vážně a chcete přidat něco nového do svého života, tak vám doporučujeme tento kanál na youtube našeho kolegy a kamaráda Honzy Hovada. Kanál je přímo prošpikovaný technikami, nástroji a praktickými tipy a to v podstatě ve všech důležitých tématech života, jako je jídlo, peníze, stres a úzkosti, smysl, vize a směřování. Tady vám dáváme jedno z nejnabitějších videí, které je v tomto čase užitečné, 10 minutové video Jak pracovat s úzkostí – 15 praktických kroků.