Jednoduchá rychlá a velmi zábavná hra pro celou rodinu. Tato hra od Albi je zaměřená především na postřeh a představivost, ale hodí se i trocha rozvahy a klidu pod tlakem. V této hře jde o rychlost, ale zároveň nesmí být člověk zbrklý.

Pravidla jsou vskutku jednoduchá a dají se vysvětlit a ukázat během pár minut, stejně tak rozložení karet na stůl je otázku minuty, pravda je potřeba trochu prostoru. Celá hra je zabalená ve velmi kompaktní krabičce, což je velká výhoda oproti většině dnešních her, kde se s velikostí krabice většinou nešetří. Pravidla hry se také dají různě variovat v závislosti na schopnostech hráčů. U nás na dětském kroužku jsme si ještě přidali vlastní úpravu, protože jsme měli velký věkový rozdíl, a to časový náskok pro nejmladší hráčku (předškolní věk), která začínala nejdříve o deset vteřin dříve a postupně, jak se zlepšovala, jsme to stáhli na pět, aby byla hra vyrovnaná.

A o čem to tedy vlastně je? Z laboratoře utekla měňavka, která po cestě mění barvu a tvar a využívá další triky. Ze speciálních hracích kostek se po hodu dozvídáme odkud kam vyběhla, jaká je její správná barevná kombinace, tvar a vzor. Kdo najde správnou měňavku jako první bere body (počet bodů indikují červené žetonky). Kdo si chce hru zpestřit, přidá ještě další speciální karty, které po cestě mění zadání (např. změna na jinou barevnou kombinaci), čímž se nalezení správné měňavky stane ještě složitější.