Určitě je možné na pracovních serverech najít schopné lidi, kteří umí „makat“ a navíc dobře. Nicméně pravdou je, že doba se hnula kupředu. Schopní lidé vytvářejí kolem sebe příležitosti. Otevírají svoje miniprojekty a projekty. Padají a zase vstávají a právě proto jsou schopní. Pořád se učí životem. A takové obchodníky myslím chceme. Takové, kteří nejdou jen za financemi, ale hledají silnou myšlenku nebo inspirativního lídra.

Myslím tedy, že základem je začít u sebe a mít vizi. Znát svoje PROČ dělám tuto práci, a právě toto šířit, trousit a sdílet všude kde to jde. Zabere to čas, ale výsledky jsou zajímavé a lidé věrní. Navíc nás šíření baví, protože “kopeme” za svoji věc. Jsme také často uvězněni ve svých stereotypech. Proto si myslím, že je dobré jít jednou za měsíc do nějaké, pro nás nové skupiny. A zde se seznamovat, trousit a brát si doporučení.

A mám tu pro Vás tip: http://schanova-networking.com/o-nas/

Odkaz jsem sice nevybral náhodně, ale spíš slouží jako inspirace. Právě na těchto místech se setkávají lidé se zájmem. Jsou aktivní a hledají. Tak se nechte inspirovat. Networkingové aktivity jsou dnes na obrovském vzestupu.

P.S. Napadá mě, chcete podobnou networkingovou aktivitu uspořádat? Napište mi, jestliže ano.

Díky Jirka