Projekty cílíme především na oblast základních a středních škol jako podporu učitelů, ředitelů i žáků, na oblast rozvoje mládeže a dalšího vzdělávání lektorů. 

Měníme vzdělávání pro svět, kde svoboda, důvěra a radost z učení jsou realitou

V Misi HERo budujeme místo pro děti našich dětí, a proto je jednou z oblastí, kterým se v souladu s vizí věnujeme, i školní a celoživotní vzdělávání. 

V dnešní době existuje spoustu skvělých, v tuto chvíli bohužel stále ještě “alternativních“ vzdělávacích metod a postupů, které chceme šířit a dostávat více do praxe vzdělávacího systému.

Naším nástrojem jsou Evropské vzdělávací projekty a naší super schopností je vzdělávání zážitkem.

Projekty a zaměření

  • Zaměřujeme se především na projekty Erasmus+ KA2 – strategická partnerství mezi organizacemi působícími ve vzdělávání. V projektech vystupujeme většinou v roli experta na zážitkovou pedagogiku, gamifikaci a tvorbu her.
  • Projekty realizujeme pro různé cílové skupiny (např. předškolní děti, mládež, dospělí, osoby s nízkou kvalifikací a další). 
  • V rámci ČR hledáme organizace (působící v různých společensky prospěšných oblastech), které by se do projektů chtěly zapojit. Často oslovujeme organizace pro roli přidruženého partnera, který nám pomáhá vyvíjet či testovat výstupy projektu. Dále hledáme i partnery, se kterými bychom mohli navrhnout, podat a realizovat nové zajímavé projekty.

Hledáme nové partnery

Máte zájem se o partnerství dozvědět víc?

Napište na: ivona-ester.mbengue@misehero.cz

Projekty

Aktuální projekty

Creating Care

GAP

LARPIC

Police Com

On my Feet

Ukončené projekty

Science Café

Skill UP game

T-Games

D-VET